MML

niedziela, 12 lutego 2012

"Wąska uliczka"
wyszło trochę komiksowo, ale chyba ciekawie

Autor: Magda o 02:45 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)
  • mój drugi blog

Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
Magda
WITAJ NA MOIM BLOGU! NIE, NIE JESTEM NOWYM WCIELENIEM SALVADORA DALI, CHOCIAŻ ZDJĘCIE MOGŁO CIĘ ZMYLIĆ. ;) MALUJĘ NIE TYLKO NA KOSZULKACH,ALE TEN BLOG JEST GŁÓWNIE IM POŚWIĘCONY. PRZERABIAM, OZDABIAM,BO LUBIĘ NOSIĆ RZECZY INNE NIŻ Z SIECIÓWEK. JEŚLI TY RÓWNIEŻ TO ZROBIĘ CIEKAWĄ KOSZULKĘ I DLA CIEBIE. PO PROSTU NAPISZ DO MNIE:)
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwum bloga

  • ▼  2012 (1)
    • ▼  lutego (1)
      • "Wąska uliczka" wyszło trochę komiksowo, ale...